Home / Zanimljivo / Ovo mu Srbija nikad nece oprostiti.Kolarov presao na Islam a za sve zasluzan Edin Dzeko (FOTO)

NOGOMETAŠI Porta plasirali su se u četvrtfinale Lige prvaka zahvaljujući 3:1 (2:1, 1:1) pobjedi protiv Rome nakon produžetka na svom stadionu Dragao u uzvratnom dvoboju osmine finala.

Nakon 90 minuta rezultat je bio 2:1 za Porto, a kako je prvi susret u Rimu okončan istim rezultatom u korist Rome, o putniku među posljednjih osam odlučivalo se u dodatnih 30 minuta.

Strijelci za Porto bili su Soares (26), Marega (52) i Alex Telles (117-11m), dok je jedini pogodak za Romu postigao De Rossi (37-11m).

Porto je bolju igru u otvaranju susreta okrunio vodećim pogotkom u 26. minuti kojega je postigao Soares. Marega je probio lijevi bok i ubacio prizemnu loptu u peterac gdje Soaresu nije bilo teško iz velike blizine pogoditi mrežu.A jedan od interesantnih slika je bila kada je Kolarov pao na koljena na pod da se zahvali bogu a neki od komentara su bili evo ga i Kolarov presao na Islam zbog Dzeke

Primljeni pogodak bio je znak igračima Rome za aktivniju igru koja je vrlo brzo urodila izjednačenjem. Eder Militao neoprezno je u svom kaznenom prostoru srušio Perottija, a kapetan gostiju De Rossi u 37. je minuti jakim udarcem s bijele točke poravnao na 1:1.